Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic flatbread production line ] αγώνας 19 προϊόντα.
Αυτόματη γραμμή παραγωγής τορτίγιας χαμηλού κόστους με μικρό αποτύπωμα και διαιρέτη ζύμης για ομοιόμορφη παραγωγή τορτίγιας
| Control System: | Delta Or Other |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Key Selling Points: | Automatic, Low Cost, Small Footprint |
400 Fuction Pita Bread Line και εύκολη λειτουργία για το ψωμί Pita, Paratha Production Line
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 25-35 εκατοστά |
220V / 380V Tortilla Tortilla ανοξείδωτου γραμμών παραγωγής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Ικανότητα παραγωγής: | Υψηλός |
304 από ανοξείδωτο χάλυβα Πλήρως αυτόματη μηχανή καθαρισμού υψηλής απόδοσης
| Δύναμη: | 25KW |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
1400 PC/Tortilla ώρας γραμμή παραγωγής ψωμιού πλήρως αυτόματη
| Όνομα: | Tortilla ανεφοδιασμού εργοστασίων ψωμί που κάνει την πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
Πλήρως αυτόματη εύκολη λειτουργία Γραμμή παραγωγής τορτιλέτας / ζύμη με 10 ίντσες διάμετρος εξόδου
| Κατανάλωση: | 3000-4000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 ίντσες |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
Γραμμή Παραγωγής Τορτίγιας BP350 με Διάμετρο 10 έως 12 ίντσες και Χωρητικότητα 200-300 τεμάχια/ώρα Κατασκευασμένη από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Chint, Schneider κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ: | Hot εκπτωτικό προϊόν 2026 |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλιών διαμέτρου 40 cm για την παραγωγή μηχανής ψωμιού πίτας
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450 |
Πλήρως αυτόματη μηχανή για τη δημιουργία ψωμιού με λάβας υψηλής χωρητικότητας
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Ημερήσια παραγωγή 8000-10000 και ενεργειακή απόδοση Λαβάς μηχανή ψήσιμο Λαβάς γραμμή παραγωγής
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Προϊόν: | λάβας |

