Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ apple jam paste production line ] αγώνας 29 προϊόντα.
Ελεγχόμενο από PLC αυτόματη γραμμή επεξεργασίας μαρμελάδας φρούτων χωρητικότητα εισόδου 1 - 100t/h
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/380/440V |
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
250ml γραμμή επεξεργασίας χυμού μάγκο γεύσης συσκευασίας μπουκαλιών της Pet 4000 μπουκάλια ανά ώρα
| Στοιχείο: | Συσκευασία 4000bottles μπουκαλιών χυμού 250ml Pet μάγκο γεύσης ανά ώρα |
|---|---|
| Εισαγωγή: | σκόνη ή πολτός μάγκο |
| Παραγωγή: | χυμός μάγκο γεύσης |
220V / 380V υλικό ανοξείδωτου γραμμών επεξεργασίας λαχανικών φρούτων/χάλυβα άνθρακα/χάλυβα κραμάτων
| Περίοδος εξουσιοδότησης: | 1 έτος |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας: | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Παρεχόμενος |
Προσαρμόσιμη παραγωγική ικανότητα Γραμμή επεξεργασίας φρούτων και λαχανικών
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
1 - 100 τ/ώρας χωρητικότητα εισόδου Εξοπλισμός επεξεργασίας φρούτων με προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Μέγεθος (L*W*H): | Εξαρτάται |
SUS304 Μηχανήματα Επεξεργασίας Φρούτων Κατηγορίας Τροφίμων 150kw Τροφοδοτικό 12000*8000*3000mm Διάσταση
| Τάση: | 220/380/440V |
|---|---|
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
220L αποστηρωμένη μηχανή συσκευασίας τσαντών αυτόματη για το χυμό φρούτων
| στοιχείο: | 220L αποστηρωμένη συσκευασία τσαντών για την αυτόματη μηχανή συσκευασίας χυμού φρούτων |
|---|---|
| Εισαγωγή: | προϊόν φρούτων |
| Παραγωγή: | 220L τσάντα |
Μηχανές επεξεργασίας φρούτων με έλεγχο PLC με ισχύ εισόδου 1 - 100 τ/ώρα
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλή |
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
Μηχανήματα επεξεργασίας φρούτων τροφίμων από ανοξείδωτο χάλυβα Σύστημα ελέγχου PLC
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλή |
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |

