Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automated tortilla production line ] αγώνας 108 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Μηχανή κατασκευαστών Taco βιομηχανίας τροφίμων, εξοπλισμός ψωμιού 14000pcs/h Pita
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
3600 PC/αυτόματο Chapati ώρας που κατασκευάζει τον εξοπλισμό με την οθόνη αφής
| Πρότυπο: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000 - 3600 PC/ώρα |
| Τόπος καταγωγής: | chaohu, Κίνα |
Προσαρμοσμένο έξυπνο συσκευαστήριο με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Σχέδιο μηχανών: | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Πλαστικό |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Αυτόματη παραγωγή Mooncake μηχανών Encrusting τροφίμων 1800pcs/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Capcatiy: | 1800-4800 PC το /H |
| Τάση: | 220V/380V προσαρμοσμένος |
0.25KW πλαστική αυτόματη συσκευασία μηχανή σχηματισμού και ταινία κάλυψη μηχανή
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |

