Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic packaging machine ] αγώνας 502 προϊόντα.
Φρέσκια προσαρμογή γραμμών επεξεργασίας φρούτων μαρμελάδας ντοματών
| Πιστοποίηση: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Όρος: | Νέος και προσαρμογή |
| Τάση: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, προσαρμόστε |
Ανοξείδωτο 304 ή 316 γραμμών επεξεργασίας τοματοπολτών
| Πιστοποίηση: | ISO/CE |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 12months |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, εγκατάστ |
Γεμίζοντας ακρίβεια ≤±1% γραμμών επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας συστημάτων ελέγχου PLC
| Υλικό συσκευασίας: | Μπουκάλι γυαλιού, πλαστικό μπουκάλι, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μαρμελάδα, κόλλα, σάλτσα, κ.λπ. |
| Τύποι επεξεργασίας: | Μίξη, πλήρωση, σφράγιση, κάλυψη, μαρκάρισμα, κ.λπ. |
Tortilla αλευριού SS304 3800pcs/h 20kw εμπορικός κατασκευαστής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 800/h |
Φρέσκια γραμμή παραγωγής φρούτων ντοματών μέση
| Όνομα: | Φρέσκια γραμμή παραγωγής φρούτων ντοματών μέση |
|---|---|
| Στυλ μηχανής: | Νέα προσαρμογή |
| Τάση: | 220/380/440V, προσαρμόστε |
Τροφική τάξη 304 Ατσάλι Ατσάλι Η γραμμή παραγωγής χυμού πορτοκαλιού με σύστημα ελέγχου PLC
| Βάρος: | 30000 κλ |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ενέργεια αποταμίευσης |
| Συσκευή: | Μπουκάλι, αποστηρωμένη τσάντα και άλλες |
χαμηλή τιμή υψηλή παραγωγή 2 Σκάλα ρύζι/σογιακά/σεζάμι Διαλογή χρώματος
| Αλεξίπτωτο: | 2 αλεξίπτωτο |
|---|---|
| Διάδρομος: | 128 κανάλια |
| Δυναμικότητα: | 1-1,5 τόνους/ώρα |
Λωτός και γραμμή επεξεργασίας μάγκο 200kg ανά ώρα
| Στοιχείο: | 200kg ανά το λωτό ώρας και ξηρά γραμμή παραγωγής μάγκο |
|---|---|
| Εισαγωγή: | Νωποί καρποί |
| Παραγωγή: | τηγανισμένα φρούτα |
Γραμμή επεξεργασίας πουρέ φρούτων από ανοξείδωτο χάλυβα για εγκατάσταση και θέση σε λειτουργία επί τόπου
| Application: | Fruit Processing |
|---|---|
| Feature: | Turnkey Project |
| Frequency: | 50Hz |
Ικανότητα Cutomized γραμμών παραγωγής χυμού φρούτων ανανά 1 - 100 τόνος/ώρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 120 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |

