Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic roti paratha production line ] αγώνας 26 προϊόντα.
Εμπορικός αυτόματος κατασκευαστής Roti Paratha πιτών κρεμμυδιών 3000 - 10000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Αυτόματο Roti Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 -10000 ανά ώρα
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
1000 - 3000pcs/Hour αραβικός πλήρης αυτόματος γραμμών παραγωγής ψωμιού Pita
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Πίτα γεμισμένο Roti Paratha κρέατος που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
τοποθετημένη γραμμή παραγωγής ψωμιού κατασκευής 6000pcs/h Roti Paratha μηχανή
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50Hz |
Πλήρες αυτόματο ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs/Hour
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Κινεζικό κουλούρι Rou Jia Mo σάντουιτς κρέατος που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Τοποθετημένο σε στρώματα λεπιοειδές ψωμί κουλουριών ζύμης που καθιστά αυτόματο μηχανών τοποθετημένο
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Πίτα Lacha Paratha κρεμμυδιών που κατασκευάζει τη μηχανή 3000 -10000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Επί παραγγελία Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή αυτόματα 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |

