Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high productivity paratha making machine ] αγώνας 26 προϊόντα.
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή το εξατομικεύσιμο μέγεθος υψηλή ικανότητα
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Βιομηχανικό Tortilla Intellectualization που κατασκευάζει τη μηχανή, Tortilla 150g εξοπλισμός κατασκευής
| Δύναμη: | 19.7kw |
|---|---|
| Τάση: | 380V/50HZ |
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
3600pcs/h προϊόν σιταριού που κατασκευάζει τις μηχανές
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-3600pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
250kg/h υψηλή παραγωγή 40cm ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Εμπορικός αυτόματος κατασκευαστής Roti Paratha πιτών κρεμμυδιών 3000 - 10000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Υψηλής απόδοσης γραμμή παραγωγής πίτας / τορτίγιας για 100 - 3000 κομμάτια/ώρα
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
| Τετάρτη: | 220V/380V |
1500-2800pcs/hr Ικανότητα Αυτοματοποιημένη συσκευαστή για εξατομικευμένα προϊόντα 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Bread Line και εύκολη λειτουργία για το ψωμί Pita, Paratha Production Line
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 25-35 εκατοστά |
Αλυσίδα παραγωγής ψωμιού πίτας για 40-50 εκατοστά διάμετρος ψωμιού πίτας και παράτας
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 40-50 εκατοστά |
| Δραστηριότητα: | Η γραμμή του ψωμιού Pita |
Πλήρως αυτόματο ψωμί πίτα, γραμμή παραγωγής Paratha με γραμμή Paratha 55cm
| Υλικό: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |

