Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high productivity paratha making machine ] αγώνας 26 προϊόντα.
Αυτόματη εύκολη λειτουργία γραμμών παραγωγής Roti Paratha υψηλή - ποιοτική επαγγελματική υπηρεσία
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
0.25KW πλαστική αυτόματη συσκευασία μηχανή σχηματισμού και ταινία κάλυψη μηχανή
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Υψηλής αποδοτικότητας πλήρως αυτόματη αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού / ψωμιού πίτας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνή συσκευασία ή συσκευασία σε ξύλινη θήκη για ναυτιλία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 25-50days |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ ανά μήνα |
Ανοξείδωτο γραμμών παραγωγής ψωμιού Max350mm 2000pcs/H Pita αυτόματο
| Χρήση: | Κατασκευή ψωμιού Pita |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |

