Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ intellectualization grain product making machines ] αγώνας 8 προϊόντα.
3600pcs/h προϊόν σιταριού που κατασκευάζει τις μηχανές
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-3600pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Υψηλή ικανότητα 3600pcs/h Lavash που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Ικανότητα: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
800PCS/H Tortilla αλευριού σίτου που κατασκευάζει τη μηχανή με δύο κεφάλια
| Χρώμα: | Ασήμι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800-1300 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
Tortilla αλευριού σίτου δύο κεφαλιών που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Χρώμα: | Ασήμι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800-1300 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
304 tortilla ανοξείδωτου ISO που κάνει τη γραμμή παραγωγής Lavash γραμμών παραγωγής
| Διάσταση: | 26000 X 2030 X 1915 (χιλ.) /customized |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Λέξεις κλειδιά: | TORTILLA, CHAPATI, ΨΩΜΊ PITA, ΜΕΞΙΚΆΝΙΚΟ ΨΩΜΊ |
Διευθετήσιμη Lavash γραμμή παραγωγής υψηλής ικανότητας 6000pcs/h
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
Tortilla γραμμή παραγωγής με Chapati Roti Τύπου 32 ίντσας τη γραμμή για tortilla τον κατασκευαστή
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Tortilla υψηλής ικανότητας που παράγει τον εξοπλισμό για tortilla τον προμηθευτή τροφίμων
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 1500-3600pcs/h |
1

