Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel food encrusting machine ] αγώνας 29 προϊόντα.
Τρόφιμα ανοξείδωτου που διαμορφώνουν τη μηχανή, μηχανή πλήρωσης τροφίμων Adjutable
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| δύναμη: | 3.6kw |
Αυτόματη μηχανή Encrusting τροφίμων με τον πυρήνα PLC μηχανών 1800 - 4800 PC/ώρα
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600kg |
| Δύναμη: | 3.6kw |
Παραγωγή 20g καμία μηχανή 4800pcs/H Encrusting τροφίμων ρύπανσης
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Μηχανή Encrusting τροφίμων εγκαταστάσεων κατασκευής 4800pcs/h 20g
| Ικανότητα παραγωγής: | 1800-4800pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
8 εύκολων αφής τροφίμων ίντσες μηχανών 800pcs/H Encrusting
| Διάμετρος: | 100300mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Βάρος: | 500kg |
Αυτόματη παραγωγή Mooncake μηχανών Encrusting τροφίμων 1800pcs/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Capcatiy: | 1800-4800 PC το /H |
| Τάση: | 220V/380V προσαρμοσμένος |
Μηχανή 1800-4000 PC Encrusting τροφίμων πλαισίων 20-180g SS ανά ώρα
| όνομα προϊόντων: | encrusting μηχανή |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 20-180g |
| ικανότητα: | 1800-4000pcs ανά ώρα |
Υψηλή παραγωγή 20g καμία μηχανή Encrusting τροφίμων ρύπανσης
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
1800pcs/h μηχανή Encrusting τροφίμων, αντιδιαβρωτική αυτόματη μηχανή Encrusting
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| Δύναμη: | 21kw |
Δυναμική Gap μηχανή Encrusting τροφίμων υψηλής ταχύτητας 100g
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Εφαρμογή:: | Βιομηχανία τροφίμων |

