Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] αγώνας 51 προϊόντα.
25 τόνοι ανά φρέσκια γραμμή παραγωγής ντοματών γραμμών επεξεργασίας κολλών πολτού ντοματών ώρας
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 25t/h |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Πολτός τοματοπολτών |
| Εφαρμογή: | παραγωγή τοματοπολτών |
Συμπαγής Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων 12000*8000*3000mm με Παροχή Ρεύματος 150kw και Κατασκευή από Ανοξείδωτο Χάλυβα κατάλληλο για Τρόφιμα
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Processing Method: | Automatic |
Stainless Steel Food Grade Automatic Fruit Processing Line with High Processing Accuracy and 220/380/440v Voltage for Superior Results
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Control System: | PLC |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων από ανοξείδωτο χάλυβα κατάλληλη για τρόφιμα με χωρητικότητα εισόδου 1-100t/h και υψηλή ακρίβεια επεξεργασίας για την παραγωγή πάστας ντομάτας
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| product packing: | Bag |
Τσάντα γραμμών επεξεργασίας φρούτων υψηλής ικανότητας 1-100t/h που συσκευάζει την υψηλή ακρίβεια
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτόματος |
| συσκευασία προϊόντων: | Τσάντα |
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων 1 - 100 τ/ώρα για αυξημένη παραγωγικότητα
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
| Μέγεθος (L*W*H): | Εξαρτάται |
Πλήρως Αυτόματο Σύστημα Ελέγχου PLC Γραμμής Επεξεργασίας Φρούτων με Διαστάσεις 12000 8000 3000mm για Συνεχή Παραγωγή Φρούτων και Είσοδο χωρητικότητας 1-100t/h
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Product Name: | Fruit Processing Line |
| product packing: | Bag |
Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων με Διαστάσεις 12000*8000*3000mm, Παροχή Ρεύματος 150kW και Συσκευασία Προϊόντων σε Σάκους
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Voltage: | 220/380/440v |
| Control System: | PLC |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων για τις μουριές γκοϋαβών σταφυλιών φραουλών βακκινίων
| Πρώτη ύλη: | Βακκίνια, φράουλες, σμέουρα, σταφύλια, γκοϋάβα, μουριές, ντομάτα |
|---|---|
| ικανότητα επεξεργασίας: | 500kg ανά ώρα ή ανωτέρω |
| Υλικό μηχανών: | 304 βαθμός τροφίμων SS |
Τροφίμων υψηλή ικανότητα γραμμών παραγωγής 6.5t/H πουρέ φρούτων ντοματών βαθμού φρέσκια
| Τύπος: | Πολτός φρούτων |
|---|---|
| Δύναμη: | 150kW |
| Διάσταση (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |

