Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] αγώνας 51 προϊόντα.
250ml γραμμή επεξεργασίας χυμού μάγκο γεύσης συσκευασίας μπουκαλιών της Pet 4000 μπουκάλια ανά ώρα
| Στοιχείο: | Συσκευασία 4000bottles μπουκαλιών χυμού 250ml Pet μάγκο γεύσης ανά ώρα |
|---|---|
| Εισαγωγή: | σκόνη ή πολτός μάγκο |
| Παραγωγή: | χυμός μάγκο γεύσης |
Τοματοπολτός συσκευασίας δοχείων κασσίτερου που κατασκευάζει τη μηχανή 300kgs ανά ώρα
| Βάρος: | 60000 κλ |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 1.5t/h |
| Τύπος προϊόντων: | Φρούτα |
Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων 12000*8000*3000mm με Παροχή Ρεύματος 150kw και Είσοδο χωρητικότητας 1-100t/h για Παραγωγή Μεγάλου Όγκου
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Control System: | PLC |
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων με τάση 220/380/440V και παροχή ηλεκτρικής ενέργειας 150 kW για την παραγωγή μαρμελάδας υψηλής χωρητικότητας
| Processing Accuracy: | High |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
| Power Supply: | 150kw |
Υψηλή γραμμή επεξεργασίας φρούτων ελέγχου PLC ακρίβειας 150kw 1-100t/h
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 150KW |
| Διάσταση (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Ελεγχόμενο από PLC αυτόματη γραμμή επεξεργασίας μαρμελάδας φρούτων χωρητικότητα εισόδου 1 - 100t/h
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220/380/440V |
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
Γραμμή επεξεργασίας μάγκο φυσικής γεύσης 63% Brix
| Τύπος: | μηχανή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Δύναμη: | 180kwh |
| Διάσταση (L*W*H): | 4000*1700*2000cm |
Βιομηχανική μεγάλη και μικρή μίνι γραμμή παραγωγής μαρμελάδας φρούτων κλίμακας
| Διάσταση (L*W*H): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Δύναμη: | 180kwh |
| Τάση: | 220V/380V/440V |
Μηχανή επεξεργασίας μαρμελάδας και σάλτσου Τομάτας Γραμμή παραγωγής 30 τόνους την ημέρα
| Τύπος: | σάλτσα |
|---|---|
| Δύναμη: | 110 kWh |
| Μέγεθος (L*W*H): | 2000*1100*200 εκατοστά |
Γραμμή παραγωγής 50 τόνοι/Χ ή προσαρμογή μαρμελάδας κολλών σάλτσας χυμού μάγκο
| Τύπος: | Μηχανή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Δύναμη: | 180kw |
| Βάρος: | 4000kg |

