Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch tortilla production line ] αγώνας 60 προϊόντα.
Ανοξείδωτο 304 γραμμή παραγωγής AutomaticTortilla αντιδιαβρωτική
| Ταχύτητα: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| τάση: | 380v |
7000pcs/h εμπορική γραμμή παραγωγής Lavsh 12 ίντσας
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
γραμμή παραγωγής 6000pcs/h Lavash, Tortilla 200g ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23Kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
Πλήρως αυτόματη 6-12 ιντσών μηχανή παρασκευής τορτιλέας με πιεστή / καυστήρα αερίου με πιστοποίηση CE
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
|---|---|
| Διακίνηση αερίου: | 4-14 μ ³ /h |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-12 ίντσες |
Μικρό Tortilla μεγέθους βελτίωσης που κατασκευάζει τη μηχανή 8 την ίντσα -12
| ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| τάση: | 380v |
Γραμμή παραγωγής μηχανών Pita πιτσών καλαμποκιού πυρήνων 380v PLC αυτόματη
| Πιστοποίηση: | CE Certificate |
|---|---|
| Όρος: | Νέος |
| Εξουσιοδότηση: | 1year |
Υψηλή ικανότητα γραμμών παραγωγής ψωμιού Lavash ύφους της Τουρκίας με το φούρνο ψησίματος
| Υλικό: | Ζώνη βαθμού ανοξείδωτου και τροφίμων |
|---|---|
| Δύναμη: | 16KW |
| Βάρος: | 5,5 τόνος |
Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής ψωμιού με λεπτό λάβας υψηλής χωρητικότητας με φούρνο ψήσιμου
| Υλικό: | Ζώνη βαθμού ανοξείδωτου και τροφίμων |
|---|---|
| Δύναμη: | 16KW |
| Βάρος: | 5,5 τόνος |
Υψηλό Tortilla αλευριού προσαρμογής που κατασκευάζει τη μηχανή 8 ίντσα σε 10 ίντσα σε 12 ίντσα
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου: | 4-14 μ ³ /h |
8 εύκολων αφής τροφίμων ίντσες μηχανών 800pcs/H Encrusting
| Διάμετρος: | 100300mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Βάρος: | 500kg |

