Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ 8 inch tortilla production line ] αγώνας 60 προϊόντα.
304 από ανοξείδωτο χάλυβα και υψηλής απόδοσης με ρυθμιζόμενη διάμετρο
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα, αυτόματη, εύκολη λειτουργία |
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
Μικρό Tortilla μεγέθους που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs μια ώρα 10 - 50 εκατ.
| Ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
18 ίντσα υψηλό Tortilla αλευριού παραγωγικότητας 35kg/h που κατασκευάζει τη μηχανή
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Chapati Intellectualization 2000pcs/h κατασκευαστής μηχανών
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι |
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
8inch Tortilla καλαμποκιού μηχανή 800pcs κατασκευαστών ανά πλαίσιο ώρας SS
| υλικό: | ανοξείδωτο για το πλαίσιο |
|---|---|
| tortilla μέγεθος: | 50300mm |
| ικανότητα: | 800pcs/h για 8 ίντσα |
Πλήρες ύφος Lavash της Τουρκίας που κατασκευάζει τη μηχανή για το ψωμί Lavash
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16 kw |
Δροσίζοντας ψωμί Pita που διαμορφώνει τη μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Βάρος: | 500kg |
Διευθετήσιμο ψωμί Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Ανθεκτικός εξοπλισμός νερού για ένα αρμενικό Lavash
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Υψηλή ικανότητα 3600pcs/h Lavash που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Ικανότητα: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23kw |
| Τάση: | 220V / 380V |

