Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic stuffed food making machine ] αγώνας 31 προϊόντα.
Εμπορική τηγανίτα κρεμμυδιών Paratha χρήσης που κατασκευάζει τη μηχανή 6000 Pcs/H
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
180g νερό ανθεκτικό 1800pcs/h Mooncake που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ανοξείδωτο γκρίζο/που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Όνομα: | Μηχανή Encrusting τροφίμων |
| Τύπος μηχανών: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
1800pcs/h μηχανή Encrusting τροφίμων, αντιδιαβρωτική αυτόματη μηχανή Encrusting
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| Δύναμη: | 21kw |
Κινεζικό κουλούρι Rou Jia Mo σάντουιτς κρέατος που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Μικρό Tortilla μεγέθους που καθιστά το PLC οθόνης αφής μηχανών ελεγχόμενο
| Διάσταση: | 4600x800x1300mm 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-800pcs/hour 1300-1500pcs/hour |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | Sss-BP-400 |
Αυτόματη παραγωγή Mooncake μηχανών Encrusting τροφίμων 1800pcs/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Capcatiy: | 1800-4800 PC το /H |
| Τάση: | 220V/380V προσαρμοσμένος |
Δυναμική Gap μηχανή Encrusting τροφίμων υψηλής ταχύτητας 100g
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Εφαρμογή:: | Βιομηχανία τροφίμων |
Αυτόματη μηχανή Encrusting τροφίμων με τον πυρήνα PLC μηχανών 1800 - 4800 PC/ώρα
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600kg |
| Δύναμη: | 3.6kw |
Τρόφιμα ανοξείδωτου που διαμορφώνουν τη μηχανή, μηχανή πλήρωσης τροφίμων Adjutable
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| δύναμη: | 3.6kw |
4800pcs/h Mochi που κατασκευάζει τη μηχανή, υψηλή μηχανή επεξεργασίας τροφίμων παραγωγής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| Δύναμη: | 21kw |

