Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ automatic stuffed food making machine ] αγώνας 31 προϊόντα.
Τρόφιμα CE Intellectualization 180g που διαμορφώνουν τον εξοπλισμό
| Τύπος: | Μαγειρεύοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 1800-4800pcs/h |
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
4800pcs/H η αυτόματη μηχανή πλήρωσης τροφίμων καθιστά το CE Mooncake πιστοποιημένο
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Βάρος: | 600KG |
| Δύναμη: | 21kw |
Αυτόματο βαλμένο σε στρώσεις παγωμένο ασήμι γραμμών παραγωγής τηγανιτών Scallion
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Υψηλή ικανότητα Roti Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή 304 το ανοξείδωτο
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
600pcs/h Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής ψωμιού
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ανοξείδωτο γκρίζο |
| Χρήση: | tortilla κατασκευαστής |
100g Tortilla αλευριού ζύμης μηχανή 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H
| Διάσταση: | 4600x800x1300mm 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-800pcs/hour 1300-1500pcs/hour |
| Πρότυπο: | Sss-BP-90 |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο έξυπνο συσκευαστήριο με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Σχέδιο μηχανών: | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Πλαστικό |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |

