Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ food function automatic lavash production line ] αγώνας 36 προϊόντα.
Εμπορικό αυτόματο μικρό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή με την αρχή πιστοποίησης
| Ικανότητα: | 800-2000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
Tortilla του Full Auto υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής ψωμιού Pita με το σύστημα ψύξης φούρνων
| Ικανότητα: | 800-3000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash ή ψωμί |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
Επίπεδη αραβική γραμμή παραγωγής εμπορικά 800 Roti ψωμιού Pita--8200pcs/H
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| δύναμη: | 21kw |
Πλήρως αυτόματη μηχανή για τη δημιουργία ψωμιού με λάβας υψηλής χωρητικότητας
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Πλήρως αυτόματη 8000pcs / ώρα από ανοξείδωτο χάλυβα lavash ψωμί maker μηχανή
| Προϊόν: | λάβας |
|---|---|
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Δύναμη: | 25KW |
8000kg χωρητικότητα Ευέλικτη διαμόρφωση Μηχανή πίεσης ψωμιού Lavash εύρος πίεσης 0,8-1,0 Mpa για τις απαιτήσεις παραγωγής Lavash
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 8000-10000 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 25KW |
304 από ανοξείδωτο χάλυβα Πλήρως αυτόματη μηχανή καθαρισμού υψηλής απόδοσης
| Δύναμη: | 25KW |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
Tortilla Intellectualization 2000pcs/h εξοπλισμός κυρίων
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50Hz |
Ευχαρίστηση των πελατών Λαβάς ψωμί μηχανή για ψωμί μηχανή με 6-12 ίντσες λαβάς
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Προϊόν: | λάβας |
6-12 Διαμέτρου Λάβας Μηχανή κατασκευής με 304 ανοξείδωτο χάλυβα 25kw ισχύς
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Δύναμη: | 25KW |

