Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ food function automatic lavash production line ] αγώνας 36 προϊόντα.
Ετοιμασμένη για παραγωγή μηχανή για τη δημιουργία ψωμιού με λάβας Περιοχή πίεσης 0,8-1,0 Mpa Διαμέτρου 6-12 ίντσες 8000-10000pcs / ώρα Ικανότητα
| Πεδίο πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Προϊόν: | λάβας |
| Βάρος: | 8000 κιλά |
Μηχανή πίεσης ζύμης από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για μεγάλης κλίμακας και παραγωγής 28300 * 5800 * 1830mm
| Δύναμη: | 25KW |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
Μηχανή ψωμιού από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με βελτιωμένη απόδοση τροφίμων
| Προϊόν: | λάβας |
|---|---|
| Βάρος: | 8000 κιλά |
| Δύναμη: | 25KW |
Μηχανή λανσάρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με εύρος πίεσης 0,8-1,0 Mpa
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
Προσαρμόσιμη Ευέλικτη διαμόρφωση Μηχανή ψωμιού Lavash Περιοχή πίεσης 0,8-1,0 Mpa Ικανότητα παραγωγής 8000-10000pcs/ώρα
| Λειτουργία: | Τρόφιμα |
|---|---|
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Υποστήριξη μέσω διαδικτύου: | Παροχή |
6-12 ίντσες διάμετρος Lavash Machine με 8000kg χωρητικότητα και online υποστήριξη παρέχεται
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Διάμετρος της λαβάς: | 6-12 ίντσες |
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Υψηλή μηχανή κατασκευαστών ψωμιού παραγωγής 100kg/h 23kw Lavash
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
Διευθετήσιμο ψωμί Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
Μηχανή κατασκευαστών Taco βιομηχανίας τροφίμων, εξοπλισμός ψωμιού 14000pcs/h Pita
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
7000pcs/h υψηλός εξοπλισμός ψωμιού παραγωγής υγειονομικός επίπεδος
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-10000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |

