Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high capacity lavash bread production line ] αγώνας 49 προϊόντα.
14000pcs/h υψηλή γραμμή ψωμιού Lavash παραγωγής υγειονομική
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
Διευθετήσιμη Lavash γραμμή παραγωγής υψηλής ικανότητας 6000pcs/h
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
Επίπεδη αραβική γραμμή παραγωγής εμπορικά 800 Roti ψωμιού Pita--8200pcs/H
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| δύναμη: | 21kw |
Μηχανή ψωμιού από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με βελτιωμένη απόδοση τροφίμων
| Προϊόν: | λάβας |
|---|---|
| Βάρος: | 8000 κιλά |
| Δύναμη: | 25KW |
Πλήρως αυτόματη 8000pcs / ώρα από ανοξείδωτο χάλυβα lavash ψωμί maker μηχανή
| Προϊόν: | λάβας |
|---|---|
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Δύναμη: | 25KW |
Ευχαρίστηση των πελατών Λαβάς ψωμί μηχανή για ψωμί μηχανή με 6-12 ίντσες λαβάς
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Προϊόν: | λάβας |
6-12 ίντσες διάμετρος Lavash Machine με 8000kg χωρητικότητα και online υποστήριξη παρέχεται
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Διάμετρος της λαβάς: | 6-12 ίντσες |
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Προσαρμόσιμη Ευέλικτη διαμόρφωση Μηχανή ψωμιού Lavash Περιοχή πίεσης 0,8-1,0 Mpa Ικανότητα παραγωγής 8000-10000pcs/ώρα
| Λειτουργία: | Τρόφιμα |
|---|---|
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Υποστήριξη μέσω διαδικτύου: | Παροχή |
Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής λεβάντας με παραγωγική ικανότητα 8000 έως 10000 φύλλα την ώρα
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
|---|---|
| Λειτουργία: | τρόφιμα |
| Παραγωγή Capacit: | 8000-10000 τεμάχια/ώρα |

