Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ high capacity lavash bread production line ] αγώνας 49 προϊόντα.
Υψηλή ικανότητα 3600pcs/h Lavash που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Ικανότητα: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
Ανθεκτικός εξοπλισμός νερού για ένα αρμενικό Lavash
| Χρήση: | Παραγωγή Lavash |
|---|---|
| Δύναμη: | 30 KW |
| Διάσταση: | 25m X 5.5m X 2.0m |
6-12 Διαμέτρου Λάβας Μηχανή κατασκευής με 304 ανοξείδωτο χάλυβα 25kw ισχύς
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Δύναμη: | 25KW |
Αυτόματη μηχανή για να φτιάξει νόστιμο λάβας 8000-10000 κομμάτια την ώρα
| Διάσταση: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Λειτουργία: | τρόφιμα |
Μηχανή λανσάρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με εύρος πίεσης 0,8-1,0 Mpa
| Υλικό μηχανής: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
Μηχανή πίεσης ζύμης από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για μεγάλης κλίμακας και παραγωγής 28300 * 5800 * 1830mm
| Δύναμη: | 25KW |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης: | 00,8-1,0 MPa |
| Βασικό σημείο πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή & πλήρως αυτόματη & υψηλή ικανότητα & καλή ποιότητα & καλή ανατροφοδότηση |
Tortilla καλαμποκιού 43kw 3800pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Διευθετήσιμη μηχανή κατασκευαστών Taco Shell
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Ηλεκτρικό Tortilla αλευριού που κατασκευάζει τη μηχανή, εξοπλισμός ψησίματος 200mm Lavash
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός/υδραυλικός |
| Τάση: | 380V/220V |
Μηχανή κατασκευαστών Taco βιομηχανίας τροφίμων, εξοπλισμός ψωμιού 14000pcs/h Pita
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |

