Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ onion pie making machine ] αγώνας 20 προϊόντα.
Πράσινη Scallion τηγανιτών πιέζοντας μηχανή Paratha ταινιών καλύπτοντας για παγωμένο Roti
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανών: | 4500*1200*1500 χιλ. |
| Βάρος μηχανών: | 650Kg |
Ταινία που καλύπτει την τεμαχισμένη πιέζοντας μηχανή Paratha κέικ για παγωμένο Roti Laccha
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-8000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Intellectualization ΚΑΝΕΝΑ Tortilla Roti αποβλήτων που καθιστά το εργοστάσιο γραμμών παραγωγής Burrito μηχανών άμεσο
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 220V 380V |
| Βάρος: | 500kg |
100g Tortilla αλευριού ζύμης μηχανή 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H
| Διάσταση: | 4600x800x1300mm 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-800pcs/hour 1300-1500pcs/hour |
| Πρότυπο: | Sss-BP-90 |
50g Tortilla μηχανή κατασκευής, Tortilla αλευριού 2000pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Όνομα: | Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή επεξεργασίας τροφίμων |
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
Αυτόματη γραμμή παραγωγής τηγανιτών διάταξης σε στρώματα 3000 - 6000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Αυτόματη γραμμή παραγωγής Paratha 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Γραμμή παραγωγής Intellectualization 3600pcs/h SS304 Lavash
| Δύναμη: | 42.6kw |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Καυτή πιέζοντας γραμμή παραγωγής ψωμιού 1400pcs/h αραβική
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
Αυτόματη εύκολη λειτουργία γραμμών παραγωγής Roti Paratha υψηλή - ποιοτική επαγγελματική υπηρεσία
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |

