Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ onion pie making machine ] αγώνας 20 προϊόντα.
Εμπορικός αυτόματος κατασκευαστής Roti Paratha πιτών κρεμμυδιών 3000 - 10000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Ψωμί οθόνης αφής 1300pcs/h 55kw Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τελικό προϊόν: | tortilla, chapati, roti, ψωμί, pazzi |
|---|---|
| Δύναμη: | 42.6kw |
| χρώμα: | stianless χάλυβας γκρίζος/που προσαρμόζεται |
Μικρό Tortilla μεγέθους που καθιστά το PLC οθόνης αφής μηχανών ελεγχόμενο
| Διάσταση: | 4600x800x1300mm 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-800pcs/hour 1300-1500pcs/hour |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | Sss-BP-400 |
Εύκολο Tortilla Roti λειτουργίας μικρό που κάνει τη θέρμανση ηλεκτρικής ενέργειας μηχανών
| Διάσταση: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500-1500 pcs/H |
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | Sss-BP-400 |
γραμμή παραγωγής 150g Paratha, 6000pcs/h Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή
| Δύναμη: | 19.7kw |
|---|---|
| Τάση: | 380V/50HZ |
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
Πίτα Lacha Paratha κρεμμυδιών που κατασκευάζει τη μηχανή 3000 -10000 Pcs/H
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
γραμμή παραγωγής 6000pcs/h Lavash, Tortilla 200g ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23Kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
Αυτόματο Roti Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 -10000 ανά ώρα
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Επί παραγγελία Paratha που κατασκευάζει τη μηχανή αυτόματα 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Βιομηχανική τηγανίτα Paratha Scallion που κατασκευάζει τη μηχανή 3000 - 10000 Pcs/H
| Εφαρμογή: | εγκαταστάσεις τροφίμων |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Ανταγωνιστική τιμή |

