Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ paratha making machine ] αγώνας 41 προϊόντα.
Εμπορική τηγανίτα κρεμμυδιών Paratha χρήσης που κατασκευάζει τη μηχανή 6000 Pcs/H
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή την εξατομικεύσιμη τέμνουσα μορφή
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, τεφλόν ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή το εξατομικεύσιμο μέγεθος υψηλή ικανότητα
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Βιομηχανικό Tortilla Intellectualization που κατασκευάζει τη μηχανή, Tortilla 150g εξοπλισμός κατασκευής
| Δύναμη: | 19.7kw |
|---|---|
| Τάση: | 380V/50HZ |
| Ικανότητα: | 2000-6000pcs/h |
Αυτόματη γραμμή παραγωγής Paratha 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Ικανότητα παραγωγής: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Κινεζικό κουλούρι Rou Jia Mo σάντουιτς κρέατος που καθιστά τη μηχανή αυτόματη
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Τοποθετημένο σε στρώματα λεπιοειδές ψωμί κουλουριών ζύμης που καθιστά αυτόματο μηχανών τοποθετημένο
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Ψωμί του Full Auto Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1500 - 5000pcs/H
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Πλήρες αυτόματο ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs/Hour
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Tortilla καλαμποκιού Chapati Roti Pita που καθιστά τη μηχανή πλήρως αυτόματη
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |

