Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ paratha making machine ] αγώνας 41 προϊόντα.
1000 - 3000pcs/Hour αραβικός πλήρης αυτόματος γραμμών παραγωγής ψωμιού Pita
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Υψηλής απόδοσης γραμμή παραγωγής πίτας / τορτίγιας για 100 - 3000 κομμάτια/ώρα
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
| Τετάρτη: | 220V/380V |
Προσαρμοσμένο έξυπνο συσκευαστήριο με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Σχέδιο μηχανών: | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Πλαστικό |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Προσαρμοσμένο αυτόματο συσκευαστή για συσκευασία προϊόντων 60-200g
| Βάρος του προϊόντος: | 60-200 g/τμήμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
Προσαρμοσμένη συσκευασία προϊόντων υψηλής ακρίβειας
| Διάμετρος του προϊόντος: | 16-26 εκατοστά |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 00,8-1,0M/Pa |
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
0.25KW πλαστική αυτόματη συσκευασία μηχανή σχηματισμού και ταινία κάλυψη μηχανή
| Εφαρμόσιμα προϊόντα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800pcs/hr Ικανότητα Αυτοματοποιημένη συσκευαστή για εξατομικευμένα προϊόντα 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Bread Line και εύκολη λειτουργία για το ψωμί Pita, Paratha Production Line
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 25-35 εκατοστά |
Τοποθετημένος σε στρώματα παγωμένος αυτόματος γραμμών παραγωγής κουλουριών ζύμης που τοποθετούνται
| όνομα μηχανών: | Γραμμή παραγωγής Paratha στρώματος |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, Κινητήρας, Κινητήρας |
| Υλικό μηχανής: | 304 ανοξείδωτο |
Υψηλής αποδοτικότητας πλήρως αυτόματη αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού / ψωμιού πίτας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνή συσκευασία ή συσκευασία σε ξύλινη θήκη για ναυτιλία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 25-50days |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ ανά μήνα |

