Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ plc fruit jam processing line ] αγώνας 79 προϊόντα.
Ατσάλινη γραμμή επεξεργασίας φρούτων τροφίμων για εργοστάσια επεξεργασίας φρούτων
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
| Μέγεθος (L*W*H): | Εξαρτάται |
Σκληρή γραμμή επεξεργασίας φρούτων τροφίμων Προσαρμογή της παραγωγικής ικανότητας
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Γραμμή επεξεργασίας φρούτων |
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Αυτοματοποιημένο |
Η γραμμή επεξεργασίας ζύμης ντομάτας για την παραγωγή τελικού προϊόντος
| Εφαρμογή: | Παραγωγή κολλών |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη: | φρέσκια ντομάτα |
| Κενό σύστημα: | Διαθέσιμο |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων βαθμού τροφίμων ανοξείδωτου PLC με την υψηλή ακρίβεια
| Τάση: | 220/380/440V |
|---|---|
| Εισαγωγή ικανότητας: | 1-100t/h |
| Ακρίβεια επεξεργασίας: | Υψηλός |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων από ανοξείδωτο χάλυβα κατάλληλη για τρόφιμα με χωρητικότητα εισόδου 1-100t/h και υψηλή ακρίβεια επεξεργασίας για την παραγωγή πάστας ντομάτας
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| product packing: | Bag |
Customizable Fruit Processing Line with 12000*8000*3000mm Size and 220/380/440v Voltage
| Control System: | PLC |
|---|---|
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Το PLC γραμμών επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας λαχανικών φρούτων έλεγξε την προσαρμοσμένη ικανότητα
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη: | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας |
220 / μηχανήματα γραμμών επεξεργασίας φρούτων PLC 380/440v για τη βιομηχανική χρήση
| Τάση: | 220/380/440V |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 150KW |
Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων 12000*8000*3000mm με Παροχή Ρεύματος 150kw και Είσοδο χωρητικότητας 1-100t/h για Παραγωγή Μεγάλου Όγκου
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Control System: | PLC |
Αυτοματοποιημένη μηχανή παραγωγής ζύμης ντομάτας 25 τ/ώρα με γραμμή επεξεργασίας φρούτων 150 kW
| Εφαρμογή: | Παραγωγή κολλών |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Πρωτότυπη ύλη: | Φρέσκες ντομάτες, πάστα ντομάτας |

