Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ plc fruit jam processing line ] αγώνας 79 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας σάλτσες ζαμπόν ντομάτας για τελικό προϊόν
| Τελικό προϊόν: | τοματοπολτός |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτών |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή κολλών |
12000*8000*3000mm Αυτοματοποιημένη γραμμή επεξεργασίας φρούτων με χωρητικότητα 1-100 τ/ώρα και παροχή ηλεκτρικής ενέργειας 150kw
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Συμπαγής Γραμμή Επεξεργασίας Φρούτων 12000*8000*3000mm με Παροχή Ρεύματος 150kw και Κατασκευή από Ανοξείδωτο Χάλυβα κατάλληλο για Τρόφιμα
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Processing Method: | Automatic |
Αποδοτικό σύστημα κενού γραμμής επεξεργασίας ζύμης ντομάτας τελικό προϊόν
| Ειδικότητα: | Κατάλληλος |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Ημιαυτόματη ή αυτόματη |
| Τετάρτη: | 380V ή προσαρμογή |
Αποτελεσματική γραμμή επεξεργασίας ζύμης ντομάτας ελέγχου PLC για φρέσκα ντομάτες 150kw ισχύς
| Ονομασία προϊόντος: | γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτών |
|---|---|
| Δύναμη: | 150KW |
| Πρωτότυπη ύλη: | Φρέσκες ντομάτες, πάστα ντομάτας |
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων από πυρηνικό χυμό μήλου για την παρασκευή συσκευασίας σακουλών πηκτίνης
| Είδος: | Οπός μήλου χυμού της Apple για να κάνει τη γραμμή επεξεργασίας φρούτων συσκευασίας τσαντών πηκτίνης |
|---|---|
| Εισαγωγή: | οπός μήλου μήλων |
| Παραγωγή: | Πηκτίνη |
Αποστηρωμένη γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων πολτού μάγκο συσκευασίας 3 τόνοι ανά ώρα
| Στοιχείο: | 3tons ανά αποστηρωμένη γραμμή παραγωγής Pueree φρούτων πολτού μάγκο συσκευασίας ώρας |
|---|---|
| εισαγωγή: | Φρέσκια ντομάτα |
| Παραγωγή: | πολτός μάγκο |
Γραμμή παραγωγής καρποποιημένου καρπού μάνγκο με ασηπτική συσκευασία μεγάλου σάκου
| Άρθρο: | Γραμμή παραγωγής καρποποιημένου καρπού μάνγκο με ασηπτική συσκευασία μεγάλου σάκου |
|---|---|
| Εισαγωγή: | ακατέργαστο μάνγκο |
| Αποδόσεις: | πολτός μάγκο |
Compact 12000*8000*3000mm Dimensions Fruit Processing Line with 220/380/440v Voltage and High Processing Accuracy
| Control System: | PLC |
|---|---|
| product packing: | Bag |
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Αποτελεσματική γραμμή επεξεργασίας ντομάτας για την πάστα ντομάτας ημιαυτόματης ή αυτόματης ποιότητας
| Τελικό προϊόν: | τοματοπολτός |
|---|---|
| Δύναμη: | 150KW |
| Ικανότητα μηχανημάτων: | 25T/H |

