Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 202 προϊόντα.
3800pcs/h εμπορική Tortilla μηχανή, Tortilla αλευριού 270mm εμπορικός κατασκευαστής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3000-3800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 42,57 KW |
2000pcs/H ασημένια εμπορική Tortilla μηχανή με την οθόνη αφής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Tortilla διαμέτρων 900pcs/H 30cm εμπορική μηχανή για τη χρήση υπεραγορών
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-900pcs/hr 600-1300pcs/hr |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
1300Pcs/Hour εμπορική Tortilla ανοξείδωτου μηχανή με δύο κεφάλια
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| ικανότητα: | 600-1400 PCS/HR |
| Δύναμη: | 24 KW |
Ηλεκτρική εμπορική Tortilla 30cm 1300pcs/h μηχανή
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός/υδραυλικός |
| Τάση: | Προσαρμοσμένος |
Tortilla υπεραγορών 25cm 3600pcs/h εμπορική μηχανή
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-3600pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
διευθετήσιμη εμπορική Tortilla 10cm 800pcs/h μηχανή
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Μηχανή εμπορικών τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας BP-450 για αυθεντικές και φρέσκες τορτιλιές
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
25-35 εκατοστά Διαμέτρου Ασημένια Τόρτιλα Κατασκευή με αυτόματη εμπορική μηχανή Τόρτιλας σε χύδη
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 25-35 εκατ. |
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |

