Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 202 προϊόντα.
Ηλεκτρική μηχανή για τορτίλες από ασήμι με 1 κεφαλή ζύμης
| Diameter: | 0.4-2.5 Mm |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
| Capacity: | 700 Pcs/hour |
Ηλεκτρική μηχανή για την παρασκευή τεμάχιας
| Λέξεις κλειδιά: | tortilla μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
Επαγγελματική Ηλεκτρική Μηχανή Παρασκευής Τορτίγιας Μονής Σειράς
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανήματος: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Χαρακτηριστικό: | Προσαρμοσμένο Μέγεθος |
Ασημένιο Ηλεκτρικό Τόρτιλα Κατασκευαστής για Πιτά Πάρτο Μηχανή Επαγγελματική Τάξη
| Διάμετρος: | 40-50 mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450, 500, 550 |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλέτας σε ασημένιο για φρέσκες και αυθεντικές σπιτικές τορτιλέτες
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτίλας BP-350 Διαμέτρου 0,4-2,5 mm για συνεπή και νόστιμη παρασκευή τορτίλας
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
| Κεφαλάκια ζύμης: | 1 κεφάλια |
Υγειονομική 45cm εμπορική μεξικάνικη Tortilla μηχανή κατασκευαστών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ανοξείδωτο γκρίζο |
| Χρήση: | tortilla κατασκευαστής |
Βιομηχανική Tortilla υψηλής ταχύτητας γραμμή παραγωγής 3 - κύλινδρος Pita χάλυβα κραμάτων 20m/Min 8 - 50mm
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
220V / 380V Tortilla κύλινδρος κατασκευαστών με τη ικανότητα παραγωγής 700 - 3000 Pieces/H
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Υλικό κυλίνδρων: | Χάλυβας κραμάτων |
700 - Tortilla 3000 Pieces/h που κατασκευάζει τη μηχανή διάμετρος κυλίνδρων χάλυβα κραμάτων 8 - 50cm
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |

