Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 202 προϊόντα.
2KW ελεγχόμενο PLC Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή με τη σειρά ελέγχου θερμοκρασίας 0-300℃
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 200mm |
| Δύναμη: | 2.2KW |
220V / 380V Μηχανή παρασκευής τορτιλέας από ανοξείδωτο χάλυβα με ρυθμιζόμενη ταχύτητα κυλίνδρου 3 - 20m/min
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
Εμπορικό διευθετήσιμο Tortilla καλαμποκιού 55g που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τελικό προϊόν: | tortilla |
|---|---|
| πλεονέκτημα: | ανταγωνιστική τιμή, εύκολη να λειτουργήσει, ενέργεια - αποταμίευση |
| πρώτη ύλη: | αλεύρι, αλεύρι σίτου |
BP-650 Τόρτιλα / Roti / Taco Production Line για τη διεθνή αγορά
| Σχήμα: | BP-650 |
|---|---|
| Καλώδιο: | Γεννί |
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
Αυτόματο Tortilla υπεραγορών 21kw που κατασκευάζει τη μηχανή το ασημένιο χρώμα
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
600pcs/h Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής ψωμιού
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| χρώμα: | ανοξείδωτο γκρίζο |
| Χρήση: | tortilla κατασκευαστής |
Πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής τορτιλίων / παραγωγικότητα παραγωγής ζύμης αυτόματη εύκολη λειτουργία
| Σχήμα: | BP-650 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Αυτοματοποιημένη ηλεκτρική μηχανή για την παρασκευή τορτιλίων από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Κατανάλωση: | 3000-8000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
Σύνθετο χάλυβα κυλίνδρος Pita / Tortilla Production Line 220V / 380V τάση
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
Πλήρως αυτόματη εύκολη λειτουργία Γραμμή παραγωγής τορτιλέτας / ζύμη με 10 ίντσες διάμετρος εξόδου
| Κατανάλωση: | 3000-4000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 ίντσες |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |

