Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 211 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής τορτιλίων / παρασκευή ζύμης με σύστημα ελέγχου Delta
| Σύστημα ελέγχου: | DELTA |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Προχωρημένη μηχανή παρασκευής τορτιλιών με καλωδιακή κατανάλωση αερίου 4-14 M\u00b3/h
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
| Καλώδιο: | Γεννί |
Tortilla ανοξείδωτου ελέγχου PLC επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων επιχρωμίωσης γραμμών παραγωγής
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 200mm |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Δύναμη: | 2.2KW |
304 Ατσάλι Ηλεκτρική γραμμή παραγωγής τορτιλίων με χωρητικότητα 6-12 ίντσες τορτιλίων
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-12 ίντσες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Σχήμα: | BP-930 |
Αυτοματοποιημένη ηλεκτρική μηχανή παρασκευής τορτιλίων με έλεγχο υπολογιστή PLC
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, γάλα, αλεύρι |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
ΒΡ-900 Χοντρομετρητής Τροφίμων Τέλεια προσθήκη στην γραμμή παραγωγής τουρτίλας σας
| Σύστημα ελέγχου: | DELTA |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.3MPA-12MPA |
Πλήρως αυτόματο εξοπλισμό παραγωγής τορτιλιών αλεύρου με εξαρτήματα Schneider Electric
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, γάλα, αλεύρι |
| Κατανάλωση: | 3600-8200 τεμάχια/ώρα |
Εμπορικός υδραυλικός Tortilla 8200 pcs/h έλεγχος μικροϋπολογιστών πιέζοντας μηχανών
| Ικανότητα παραγωγής: | 3600-8200 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Tortilla χάλυβα κραμάτων ελέγχου PLC γραμμή παραγωγής 220V/380V 8 - 50mm
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Tortilla ανοξείδωτου PLC που κατασκευάζει τη μηχανή 100 - 3000 Pieces/h
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Τάση: | 220V/380V |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |

