Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 212 προϊόντα.
700 - Tortilla ανοξείδωτου 3000 Pieces/h γραμμή παραγωγής 8 - 50cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Σύστημα ελέγχου PLC της γραμμής παραγωγής Pita / Tortilla από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Κατανάλωση: | 100-3000 Pieces/h |
220V / 380V Τεχνολογικά ελεγχόμενη γραμμή παραγωγής τροτίλλας ταχύτητα κυλίνδρων 3 - 20m/min
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
220V / 380V γραμμή παραγωγής τορτιλίων με πλάτος κυλίνδρου 8 - 50mm διάμετρο κυλίνδρου 8 - 50cm
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Μηχανή παρασκευής τορτιλέων με έλεγχο PLC με επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων χρωματοποίησης
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
| Τετάρτη: | 220V/380V |
8 - 50cm γραμμή παραγωγής τροτίλλας κυλίνδρων με κράμα χάλυβα
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
Μηχανή παρασκευής τορτιλίων από ανοξείδωτο χάλυβα με έλεγχο PLC
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
Γραμμή παραγωγής τορτιλίων ποιότητας με ρυθμιζόμενη ταχύτητα και κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300°C |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου: | 8 έως 50 εκατοστά |
Μηχανή κατασκευής ορτύλων με κυλίνδρους από κράμα χάλυβα για επιχειρήσεις τροφίμων
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 1000-7000 τεμάχια/ώρα |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρου: | Χρωματισμός |
7000 KG Μηχανή Ακαθάριστο βάρος Τόρτιλα Γραμμή Παραγωγής για υψηλή παραγωγικότητα
| Σχήμα: | BP-820 |
|---|---|
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία τροφίμων |

