Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 211 προϊόντα.
304 Ατσάλινη γραμμή παραγωγής τουρτίλας BP350 με σύστημα ελέγχου Δέλτα για 200-300 κομμάτια την ώρα
| Μοντέλο: | BP350 |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Μοτέρ, PLC, Hot Press |
| Πρώτη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
10 - Tortilla χάλυβα κραμάτων 50mm σύστημα ελέγχου 800 PLC γραμμών παραγωγής - 3000pcs/Hour
| Ικανότητα παραγωγής: | 800-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
700 - Tortilla ανοξείδωτου 3000 Pieces/h γραμμή παραγωγής 8 - 50cm
| Ικανότητα παραγωγής: | 700-3000 Pieces/h |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Μηχανή παρασκευής τορτιλίων από ανοξείδωτο χάλυβα με έλεγχο PLC
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | 0-300℃ |
Μηχανή κατασκευής τροτίλλας πλάτους κυλίνδρων 8 - 50 mm για μεγάλης κλίμακας παραγωγή
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V/380V |
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
10 - Αυτόματο Tortilla 30 εκατ. πλήρως που καθιστά τη μηχανή εμπορική
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Γραμμή παραγωγής τουρτίλας BP-650 με καλώδιο Renmin
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
900pcs/h εμπορική μηχανή κατασκευαστών Roti, υγειονομική Tortilla μηχανή ψωμιού
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-900pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Tortilla ανοξείδωτου αυτόματη 18inch μηχανή 1500pcs/h ψωμιού
| Ικανότητα: | 500-1500pcs/h |
|---|---|
| Τμήμα πυρήνων: | PLC |
| Δύναμη: | 21kw |

