Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 212 προϊόντα.
Tortilla αλευριού SS304 3800pcs/h 20kw εμπορικός κατασκευαστής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 800/h |
Tortilla 2KW 400mm γραμμή παραγωγής για το επαγγελματικό Tortilla αρτοποιών ψωμί
| Δύναμη: | 2.2KW |
|---|---|
| Πλάτος κυλίνδρων: | 400mm |
| Ικανότητα παραγωγής: | 1000-2000 Pieces/h |
Η γραμμή παραγωγής τροτίλλας με πιστοποίηση CE ISO με χωρητικότητα 200-300 τεμάχια/ώρα και διάμετρο τροτίλλας 10-12 ιντσών
| Σύστημα Ελέγχου: | Δέλτα Ή Άλλο |
|---|---|
| παραγωγική ικανότητα: | 200-300 Τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 -12 ίντσες |
Γραμμή Παραγωγής Τορτίγιας από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με οθόνη Delta ή άλλης μάρκας για παραγωγή 200-300 τεμαχίων/ώρα
| Οθόνη προβολής: | Δέλτα Ή Άλλο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Πρώτη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
Αυτόματη χαμηλού κόστους μικρή γραμμή παραγωγής για την αποδοτική παραγωγή τουρτίλας
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Αυτόματο, Χαμηλό Κόστος, Μικρό Αποτύπωμα |
| Μοντέλο: | BP350 |
Αυτόματη Tortilla υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής με το σύστημα ελέγχου PLC
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Διάσταση: | 3000*1000*1800mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
304 Ατσάλινη γραμμή παραγωγής μίνι-τορτίλλας με χωρητικότητα 200-300 τεμάχια/ώρα και συμπαγή σχεδίαση για αρτοποιεία
| Πρώτη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
|---|---|
| Μοντέλο: | BP350 |
| Πηγή ενέργειας: | ηλεκτρικός |
Μικρή παραγωγή 100mm Tortilla καλαμποκιού 30g εμπορικός κατασκευαστής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
250kg/h Tortilla καλαμποκιού μηχανή κατασκευαστών
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3000-3800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 23 KW |
Διευθετήσιμο υδραυλικό Tortilla αλευριού θέρμανσης που κατασκευάζει τη μηχανή για εμπορικό
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

