Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 211 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων ψωμί 1400pcs/h 40kw Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 1500-3600/h |
Καμία κανονική παραγωγή εμπορικό Roti ρύπανσης που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
| Δύναμη: | 21kw |
Εμπορική μηχανή κατασκευαστών Taco Shell ανοξείδωτου 45cm
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
1400pcs/h Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Βάρος: | 4800kg |
| Χρήση: | Βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων |
8 εμπορική πλήρως αυτόματη μηχανή κατασκευαστών Roti ίντσας
| Εφαρμογή:: | ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
7000pcs/h εμπορική γραμμή παραγωγής Lavsh 12 ίντσας
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Προσαρμοσμένο έξυπνο συσκευαστήριο με πλαίσιο από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Σχέδιο μηχανών: | Προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη |
|---|---|
| Τύπος συσκευασίας: | Πλαστικό |
| Εργασιακή τάση: | 220V / 50Hz |
3600 PC/αυτόματο Chapati ώρας που κατασκευάζει τον εξοπλισμό με την οθόνη αφής
| Πρότυπο: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000 - 3600 PC/ώρα |
| Τόπος καταγωγής: | chaohu, Κίνα |
Η γραμμή παραγωγής Pita από ανοξείδωτο χάλυβα για υψηλής χωρητικότητας 100 - 3000 κομμάτια/ώρα
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
Μηχανή θερμάσεως με φυσικό αέριο ή PL και σύστημα ελέγχου delta
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.3MPA-12MPA |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
| Καλώδιο: | Γεννί |

