Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 211 προϊόντα.
Υγειονομικό εργοστάσιο αραβικό ψωμί 8 ίντσας που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Η μακριά πλάκα στερέωσης ώθησε υδραυλικά Tortilla τη γραμμή παραγωγής 52 στο Χ 52 μέσα
| Ικανότητα παραγωγής: | 8200-20000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Μηχανή κατασκευής τορτιλιών χαμηλής ενέργειας υψηλής ταχύτητας 2000pcs / h
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21KW |
| εγγύηση: | 1 έτος |
150mm 3800pcs/h διευθετήσιμο εμπορικό Roti που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Max350mm 3800pcs/H διευθετήσιμο Roti που καθιστούν τη μηχανή αυτόματη
| Χρήση: | Tortilla/Roti/Chapati κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή το εξατομικεύσιμο μέγεθος υψηλή ικανότητα
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, teflonn ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Τάση: | 380v |
|---|---|
| χρώμα: | Αγκίδα |
| Όνομα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή την εξατομικεύσιμη τέμνουσα μορφή
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, τεφλόν ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Tortilla αλευριού SS304 3800pcs/h 20kw εμπορικός κατασκευαστής
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Ικανότητα: | 800/h |

