Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 211 προϊόντα.
220V / 380V Tortilla κατασκευαστής με τη διάμετρο κυλίνδρων 8 - 50cm για τους αρτοποιούς
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Ηλεκτρονικά ελεγχόμενη γραμμή παραγωγής τορτιλίων με επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων χρωματοποίησης
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Pita/TORTILLA γραμμή παραγωγής |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
Αυτόματη παραγωγική γραμμή με χωρητικότητα 10 ιντσών με την Delta PLC και την Schneider Electric
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΔΕΛΤΑ |
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
0.7MPA-1.0MPA Μηχανή κατασκευής τορτιλέων υπό πίεση με σύστημα ελέγχου Delta
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
Νέα αυτόματη μηχανή παρασκευής ψωμιού Roti Corn Tortilla Pita
| Πρωτότυπη ύλη: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, αλεύρι κλπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 10 -12 ίντσες |
Αυτόματη μηχανή κατασκευής τορτίγιας 10cm - 30cm Στρογγυλό σχήμα
| Χωρητικότητα: | 200-1400 PC/ώρα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Υψηλό Quanlity |
| Υλικό: | αλεύρι |
Εμπορική Tortilla χρήσης γραμμή παραγωγής Flatbread για το εργοστάσιο τροφίμων
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Κατανάλωση φυσικού αερίου: | 4-14 μ ³ /h |
10 - Tortilla αλευριού ελέγχου PLC διαμέτρων 45cm κύλινδρος 800 - 3000 Pieces/h
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Διάσταση: | 3000*1000*1800mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Tortilla κυλίνδρων χάλυβα κραμάτων που κάνει τη υψηλή ταχύτητα 3 μηχανών - 20m/Min
| Τάση: | 220V/380V |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 1045cm |
| Υλικό κυλίνδρων: | Χάλυβας κραμάτων |
Σύστημα ελέγχου PLC της γραμμής παραγωγής Pita / Tortilla από ανοξείδωτο χάλυβα
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Κατανάλωση: | 100-3000 Pieces/h |

