Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 202 προϊόντα.
2024 Νέο σχεδιασμό και αυτόματη ΒΡ-820 βιομηχανική υψηλής ταχύτητας γραμμή παραγωγής τορτιλίων
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-12 ίντσες |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα, αυτόματη, εύκολη λειτουργία |
Πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής τορτιλίων / παρασκευή ζύμης με σύστημα ελέγχου Delta
| Σύστημα ελέγχου: | DELTA |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
Προχωρημένη μηχανή παρασκευής τορτιλιών με καλωδιακή κατανάλωση αερίου 4-14 M\u00b3/h
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
| Καλώδιο: | Γεννί |
Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής με τη σειρά ελέγχου θερμοκρασίας 0-300℃
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 200mm |
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
Καλυμμένος χρώμιο Tortilla εξοπλισμός παραγωγής με τον έλεγχο θερμοκρασίας 700 - 3000 Pieces/H
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή Παραγωγής Πίτας |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων: | Επιχρωμίωση |
| Πλάτος κυλίνδρων: | 850mm |
220V / 380V PLC Σύνθετο Χάλυβα Τόρτιλα Παραγωγική Γραμμή με 0-300C έλεγχο θερμοκρασίας
| Σύστημα ελέγχου: | PLC |
|---|---|
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρων: | 850cm |
Γραμμή παραγωγής τορτιλιών 3600-16000 τεμάχια/ώρα 19900*2470*2300mm σε χώρες παγκοσμίως
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Σχήμα: | BP-820 |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα |
Πλήρως αυτόματη παραγωγικότητα 6-10 ίντσες γραμμή παραγωγής τορτίγιας
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή παραγωγικότητα, αυτόματη, εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-10 ίντσες |
| Βάρος: | 4500kg |
Δυνατότητα BP-720 Ηλεκτρική γραμμή παραγωγής τορτιλίων με 304 τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 2000-8000 τεμάχια/ώρα |
| Σχήμα: | BP-720 |
2024 Νέα και αυτόματη γραμμή παραγωγής τορτιλίων BP-720 για SSS
| Πρωτοϋλικά: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, γάλα, αλεύρι |
|---|---|
| Σχήμα: | BP-720 |
| Τύπος εμπορίας: | Προϊόν θερμής πώλησης 2024 |

