Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 202 προϊόντα.
400pcs ανά Tortilla ώρας 17inch εμπορικό υλικό μηχανών SS304
| Στοιχείο: | 400pcs ανά εμπορική tortilla ώρας 17inch μηχανή |
|---|---|
| Υλικό: | SS 304 |
| Μέγεθος πιάτων: | 500*500mm |
35 εκατοστά Διαμέτρου Εμπορική μηχανή για τορτιλέτες Αυτοματοποιημένη βαθμίδα Αυτοματοποιημένη για την απρόσκοπτη παραγωγή τορτιλέτων
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Διάμετρος: | 35 εκατ. |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |
Ασημένια Επαγγελματική Μηχανή Τορτίγιας Αυτόματη Βαθμός Αυτόματος Μονής Σειράς
| Αριθμός γραμμών: | Μία σειρά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
2024 Hot Sell BP-450 550 650 750 Αυτοματοποιημένη εμπορική μηχανή για τορτιλέτες
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450·550;650;750 |
Εύκολη λειτουργία Ασημένια BP-450 Εμπορική Μηχανή Τόρτιλας για την Παραγωγή Τόρτιλας
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450 |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
ΒΡ-350 Εμπορική Μηχανή Τόρτιλας με αυτόματη βαθμίδα και χωρητικότητα 200 τεμάχια/ώρα
| Μοντέλο μηχανής: | BP-350 |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
Εύκολη λειτουργία Εμπορική Μηχανή Τόρτιλα Προσαρμοσμένο μέγεθος για το Pita ψωμί εξοπλισμός παρασκευής
| Διάμετρος: | 30 εκατ. |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | Μηχανή Τόρτιλα; Μηχανή Ψωμιού Πίτα |
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
Ικανότητα Εμπορική μηχανή για τορτιλέ 700-3000 τεμάχια/ώρα 1-4 κεφαλές ζύμης
| Δυναμικότητα: | 700-3000 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
1 Μηχανή εμπορικών τορτιλιών με κεφαλή ζύμης σε ασημένιο μοντέλο BP-550
| Χρώμα μηχανής: | ασημένιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
| Κεφαλάκια ζύμης: | κεφάλια 1 |
Μεγάλη χωρητικότητα Εμπορική μηχανή για τορτιλέτες 200 τεμάχια/ώρα Απόδοση Εύκολη λειτουργία για εμπορική χρήση
| Δυναμικότητα: | 200 τεμάχια/ώρα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |

