Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 212 προϊόντα.
Γραμμή παραγωγής τουρτίλας BP-650 με καλώδιο Renmin
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Application: | Food Industry, Commerical Catering, Backery |
900pcs/h εμπορική μηχανή κατασκευαστών Roti, υγειονομική Tortilla μηχανή ψωμιού
| Λειτουργία: | κάνετε tortilla |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-900pcs/hr |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή ενεργειακή υψηλή ταχύτητα |
Αποτελεσματική γραμμή παραγωγής τορτιλέας με τρολ με χρωματοποίηση 8 - 50cm και χειριστήρια PLC
| Ταχύτητα κυλίνδρου: | 3-20m/min |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 100-3000 Pieces/h |
| Υλικό κυλίνδρων: | Σιδηρούχιο |
Γραμμή παραγωγής τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας
| Βασικά εξαρτήματα: | Κινητήρας, PLC, Υδραυλικό Τροτίλια Πρές, Φούρνο τούνελ αερίου |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
304 Ατσάλινη Γραμμή Παραγωγής Τόρτιλλας με 200-300 κομμάτια/ώρα Ικανότητα για 10-12 ίντσες Τόρτιλλες
| Χώρες εξαγωγής: | Καθολικός |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Μοτέρ, PLC, Hot Press |
| Σύστημα Ελέγχου: | Δέλτα Ή Άλλο |
600pcs/h εμπορικός ηλεκτρικός Tortilla κατασκευαστής, Tortilla καλαμποκιού 300mm μηχανή κατασκευαστών
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
| Εργοστάσιο: | Hefei |
25 ίντσα Tortilla Τύπου 35 ίντσας βιομηχανικό ασημένιο χρώμα γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Βιομηχανικό Tortilla αλευριού αυτόματο μεταβιβάζοντας ανοξείδωτο 304 μηχανών ψωμιού
| Όνομα: | Ανοξείδωτο 304 βιομηχανικό tortilla αλευριού taco ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή για την πλήρη παρα |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600pcs/hour |
| Τάση: | 380V |
Ηλεκτρικό Tortilla αλευριού που κατασκευάζει τη μηχανή, εξοπλισμός ψησίματος 200mm Lavash
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός/υδραυλικός |
| Τάση: | 380V/220V |
Φθηνή μηχανή παρασκευής τορτίγιας υψηλής χωρητικότητας 2000 τεμαχίων/ώρα και γραμμή παραγωγής τορτίγιας
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Εξουσία: | 21 kW |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |

