Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ commercial tortilla machine ] αγώνας 211 προϊόντα.
Στρογγυλοποιητής ζύμης από ανοξείδωτο χάλυβα για την παραγωγή ψωμιού tortilla 220V/380V 3000-18000 κομμάτια/ώρα για την παραγωγή
| Τετάρτη: | 220V/380V |
|---|---|
| Ακριβότητα ζύμης: | ±2 γραμμάρια |
| Control System: | PLC |
Tortilla 20cm εξοπλισμός κυρίων, διευθετήσιμη Tortilla γραμμή παραγωγής
| Ταχύτητα παραγωγής: | 100~250 kg/h |
|---|---|
| tortilla διάμετρος: | 20cm--40cm |
| Απαίτηση συμπιεσμένου αέρα: | 0.6-0.8MPa |
Υψηλό Tortilla παραγωγής 6000pcs/h 270mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
800 - Αυτόματος Tortilla 1400 PCS/H κατασκευαστής με το CE
| Τάση: | 380V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800-1400PCS/HOUR |
| Βάρος: | 800kg |
100kg/h Tortilla απόδειξης 1300pcs/h σκόνης εξοπλισμός κατασκευής
| Συσκευασία:: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| COem ή ODM:: | Ναι |
| Πηγή θέρμανσης:: | Σωλήνας θέρμανσης ανοξείδωτου |
Ηλεκτρική Θέρμανση Γραμμή Παραγωγής Τορτίγιας από Ανοξείδωτο Χάλυβα 304 για Τορτίγιες Διαμέτρου 10-12 Ιντσών
| Μέθοδος Θέρμανσης: | Ηλεκτρισμός |
|---|---|
| Βασικά εξαρτήματα: | Μοτέρ, PLC, Hot Press |
| καλώδιο: | Γεννί |
προϊόν σιταριού 3800pcs/h 270mm 42.57kw που κατασκευάζει τις μηχανές
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3000-3800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 42,57 KW |
Υψηλή παραγωγή 6000pcs/h πλήρως αυτόματο Roti που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
304SS προϊόν σιταριού οθόνης αφής που κάνει τον έλεγχο PLC μηχανών
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |

