Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ full automatic tortilla production line ] αγώνας 142 προϊόντα.
Μηχανή κατασκευαστών ανοξείδωτου 1400pcs/h 100mm Taco
| Δύναμη: | 21kw |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή |
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
Εμπορική μηχανή κατασκευαστών Taco Shell ανοξείδωτου 45cm
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Hydronic που θερμαίνει 1300pcs/h Lavash που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1300 pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
Κατασκευαστής ψωμιού Lavash οθόνης αφής
| Τελικό προϊόν: | tortilla |
|---|---|
| πρώτη ύλη: | αλεύρι, αλεύρι σίτου |
| MOQ: | 1 σύνολο |
1400pcs/h Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Βάρος: | 4800kg |
| Χρήση: | Βιομηχανία επεξεργασίας τροφίμων |
Βαλμένη σε στρώσεις σφαίρα ζύμης που κατασκευάζει τη μηχανή την εξατομικεύσιμη τέμνουσα μορφή
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή, τεφλόν ζώνη |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
Μηχανή Encrusting τροφίμων εγκαταστάσεων κατασκευής 4800pcs/h 20g
| Ικανότητα παραγωγής: | 1800-4800pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
Ανοξείδωτο Roti Intellectualization που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Όνομα προϊόντων: | Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Λειτουργία: | Πολυλειτουργικό |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία κιβωτίων |
αραβικό ψωμί χάλυβα 1000pcs/h 100g Stainlesss που κατασκευάζει τη μηχανή
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 800 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |

