Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ full automatic tortilla production line ] αγώνας 142 προϊόντα.
Tortilla 10cm - 50cm Roti που κατασκευάζει τη μηχανή το αυτόματο ανοξείδωτο
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Ηλεκτρική μηχανή για τορτίλες από ασήμι με 1 κεφαλή ζύμης
| Diameter: | 0.4-2.5 Mm |
|---|---|
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
| Capacity: | 700 Pcs/hour |
1 Μηχανή εμπορικών τορτιλιών με κεφαλή ζύμης σε ασημένιο μοντέλο BP-550
| Χρώμα μηχανής: | ασημένιο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
| Κεφαλάκια ζύμης: | κεφάλια 1 |
Tortilla καλαμποκιού ανοξείδωτου 700pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Tortilla καλαμποκιού Chapati Roti Pita που καθιστά τη μηχανή πλήρως αυτόματη
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Ψωμί του Full Auto Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1500 - 5000pcs/H
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Μεγάλη απόδοση υψηλής ποιότητας αυτόματη ασημένια μηχανή για τορτίλες BP με 1-4 κεφαλές ζύμης
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
| Πλεονέκτημα: | Εύκολη λειτουργία |
Υψηλής αποδοτικότητας μηχανή για τορτίλες BP-450/750 με αυτόματη βαθμίδα
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής: | BP-450·550;650;750 |
| Αυτόματη βαθμολογία: | Αυτοματοποιημένο |
Ηλεκτρικός κατασκευαστής τορτιλιών υψηλής χωρητικότητας 700-1400 τεμάχια/ώρα Διαμέτρου 0,4-2,5 mm
| Κλειστές λέξεις: | tortilla μηχανή |
|---|---|
| Κεφαλάκια ζύμης: | κεφάλια 1 |
| Διάμετρος: | 00,4-2,5 mm |
Ασημένιο Εμπορικό Μηχανικό Τόρτιλας Εύκολη λειτουργία Ασημένιο χρώμα
| Χρώμα μηχανής: | Ασημένιο |
|---|---|
| Μοντέλο μηχανής: | BP-650 OV-650 |
| Δυναμικότητα: | 800 ΤΕΜ/ώρα |

