Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ full automatic tortilla production line ] αγώνας 142 προϊόντα.
12» ακριβής ζύμη που εντοπίζει Tortilla δύο εξόδων που κατασκευάζει τον εξοπλισμό 1300 την ικανότητα PC
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αραβική γραμμή παραγωγής Dia ψωμιού CE 3600pcs/Hour 20cm 30cm
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H): | 10080*17100*1450mm |
| Τύπος: | tortilla |
800pcs/h μικρή παραγωγή 30cm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
γραμμή παραγωγής Lavash οθόνης αφής 3600pcs/h 300mm
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Βάρος ζύμης: | 10-100g/pc |
Αλυσίδα παραγωγής ψωμιού πίτας για 40-50 εκατοστά διάμετρος ψωμιού πίτας και παράτας
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 40-50 εκατοστά |
| Δραστηριότητα: | Η γραμμή του ψωμιού Pita |
Πλήρες αυτόματο Tortilla ψωμιού Pita που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| βάρος μηχανών: | 600 κιλά |
Καυτή πιέζοντας γραμμή παραγωγής ψωμιού 1400pcs/h αραβική
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Μάρκα: | SSS |
| Δύναμη: | 21kw |
Υψηλής αποδοτικότητας πλήρως αυτόματη αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού / ψωμιού πίτας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνή συσκευασία ή συσκευασία σε ξύλινη θήκη για ναυτιλία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 25-50days |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100 σετ ανά μήνα |
Αυτόματο Tortilla υπεραγορών 21kw που κατασκευάζει τη μηχανή το ασημένιο χρώμα
| Εφαρμογή:: | Εργοστάσιο υπεραγορών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Μηχανή κατασκευής σφαιρών ζύμης 42kw για την γραμμή παραγωγής τορτιλίων Προηγμένη λειτουργικότητα
| Καλώδιο: | Γεννί |
|---|---|
| Εικόνα εμφάνισης: | DELTA |
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.3MPA-14MPA |

