Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ full automatic tortilla production line ] αγώνας 142 προϊόντα.
Αυτόματη παραγωγική γραμμή με χωρητικότητα 10 ιντσών με την Delta PLC και την Schneider Electric
| Μέθοδος θέρμανσης: | Φυσικό αέριο ή αέριο της PL |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΔΕΛΤΑ |
| Πεδίο πίεσης του πιεστή: | 0.7MPA-1.0MPA |
Μικρή Tortilla γραμμή παραγωγής με την αυτόματη μηχανή συσκευασίας
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | tortilla roti που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τάση: | 380V |
304 Ατσάλι Ηλεκτρική γραμμή παραγωγής τορτιλίων με χωρητικότητα 6-12 ίντσες τορτιλίων
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 6-12 ίντσες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τροφική βιομηχανία, εμπορική εστίαση, αρτοποιία |
| Σχήμα: | BP-930 |
Αραβική Tortilla ψωμιού γραμμή παραγωγής από τον Τύπο πίεσης αέρα ή τον Τύπο υδραυλικής πίεσης
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
Υγειονομική Tortilla 700pcs/h 100mm γραμμή παραγωγής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
Tortilla βιομηχανίας τροφίμων αυτόματο 800pcs/H ασήμι γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
304 Tortilla ανοξείδωτου 1000pcs/Hour γραμμή παραγωγής με τη ζώνη PTFE
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |
SUS304 Tortilla ανοξείδωτου γραμμή παραγωγής με την οθόνη 700Pcs/Hour LCD
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 700 PCS/HR |
| Δύναμη: | 24 KW |
Η νέα Tortilla τροφίμων γραμμή παραγωγής πλήρως αυτόματη προσαρμόζει
| Πρώτη ύλη: | Ζύμη |
|---|---|
| Χρώμα: | Χάλυβας |
| Προϊόν: | tortilla |
25 ίντσα Tortilla Τύπου 35 ίντσας βιομηχανικό ασημένιο χρώμα γραμμών παραγωγής
| Όνομα μηχανών: | Μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC, μηχανή, μηχανή |
| Εξουσιοδότηση των τμημάτων πυρήνων: | 1 έτος |

