Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ full automatic tortilla production line ] αγώνας 142 προϊόντα.
Βιομηχανικό Tortilla αλευριού αυτόματο μεταβιβάζοντας ανοξείδωτο 304 μηχανών ψωμιού
| Όνομα: | Ανοξείδωτο 304 βιομηχανικό tortilla αλευριού taco ψωμί που κατασκευάζει τη μηχανή για την πλήρη παρα |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 2000-3600pcs/hour |
| Τάση: | 380V |
Διευθετήσιμη Lavash γραμμή παραγωγής υψηλής ικανότητας 6000pcs/h
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
Πλήρες αυτόματο ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs/Hour
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
1000 - 3000pcs/Hour αραβικός πλήρης αυτόματος γραμμών παραγωγής ψωμιού Pita
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Εξαιρετική αυτόματη μηχανή για τορτίλες BP-450 με χωρητικότητα 700-3000 τεμάχια/ώρα
| Διάμετρος: | 80500mm |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δυναμικότητα: | 700-3000 τεμάχια/ώρα |
Εμπορική μηχανή για τορτίλες με κομψό ασημένιο σχεδιασμό για την απόλυτη παραγωγή τορτίλων
| Μοντέλο μηχανής: | BP-350 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200-300 τεμάχια/ώρα |
| Βασικά συστατικά: | Μηχανή |
Αυτόματη μηχανή για την κατασκευή τυλίγματος για τορτίλες
| Υλικό μηχανής: | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 3600-8200 pcs/h |
| Δυναμικό: | 380V/50HZ, |
Γραμμή παραγωγής Intellectualization 3600pcs/h SS304 Lavash
| Δύναμη: | 42.6kw |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Tortilla CE αυτόματη 35Kg/H γραμμή παραγωγής 380v 50hz ψωμιού
| τελικά προϊόντα: | tortilla |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Τύπος: | Εξοπλισμός επεξεργασίας σιταριού |
Αυτόματη Pita γραμμή παραγωγής ψωμιού SS304 1500pcs/h
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |

