Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ full automatic tortilla production line ] αγώνας 142 προϊόντα.
10 - Tortilla διαμέτρων 45cm νέα γραμμή παραγωγής πλήρως αυτόματη
| Πρώτη ύλη: | Ζύμη |
|---|---|
| Χρώμα: | Χάλυβας |
| Προϊόν: | tortilla |
1400pcs/h Tortilla αλευριού γραμμή παραγωγής, Tortilla αλευριού 100g εξοπλισμός
| Πάχος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
800pcs/H 300mm Tortilla καλαμποκιού γραμμή παραγωγής 304 χάλυβας 70g Stainlesss
| Διάμετρος: | 100300mm |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1400 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Η μακριά πλάκα στερέωσης ώθησε υδραυλικά Tortilla τη γραμμή παραγωγής 52 στο Χ 52 μέσα
| Ικανότητα παραγωγής: | 8200-20000 pcs/h |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | PLC μηχανών |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Πλήρως αυτόματο εξοπλισμό παραγωγής τορτιλιών αλεύρου με εξαρτήματα Schneider Electric
| Δραστηριότητα: | Tortilla γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Νερό, σιτάρι, καλαμπόκι, γάλα, αλεύρι |
| Κατανάλωση: | 3600-8200 τεμάχια/ώρα |
400 Fuction Pita Bread Line και εύκολη λειτουργία για το ψωμί Pita, Paratha Production Line
| Βασικά συστατικά: | Κινητήρας, PLC |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Διάμετρος Τόρτιλας: | 25-35 εκατοστά |
Πλήρης αυτόματη μικρή Tortilla γραμμή με τη μηχανή συσσώρευσης και συσκευασίας
| Εφαρμόσιμο Industrie: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | Αυτόματο Tortilla ρόλων Shawarma που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Τάση: | 380V |
Tortilla του Full Auto υψηλής ικανότητας γραμμή παραγωγής ψωμιού Pita με το σύστημα ψύξης φούρνων
| Ικανότητα: | 800-3000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash ή ψωμί |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
Πλήρως αυτόματο ψωμί πίτα, γραμμή παραγωγής Paratha με γραμμή Paratha 55cm
| Υλικό: | ΑΣΤΑΛΟΣ 304 |
|---|---|
| Κατανάλωση: | 3600-16000 τεμάχια/ώρα |
| Χώρες εξαγωγής: | Παγκόσμια |
Tortilla δύο κεφαλιών γραμμή επεξεργασίας, Tortilla 30g που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |

