Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic chapati making machine ] αγώνας 94 προϊόντα.
Chapati παραγωγής 900pcs/h 45cm μικρή κυλώντας μηχανή
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 600-1000 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
Βιομηχανικό Tortilla που κάνει Chapati Roti μηχανών τη γραμμή παραγωγής
| Βασικά σημεία πώλησης:: | Αυτόματος |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Συχνότητα:: | 50HZ |
Αυτόματο Chapati Tortilla Τύπου Roti που κατασκευάζει τη μηχανή 8» 10» 12»
| Όρος: | νέος |
|---|---|
| Λειτουργία: | κατασκευή Chapati/Roti/Tortilla |
| Δύναμη: | 21kw |
Πλήρες αυτόματο ψωμί Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1000 - 3000pcs/Hour
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
Διευθετήσιμο προϊόν σιταριού που κατασκευάζει τις μηχανές με την ψύξη της γραμμής
| Όρος:: | Νέος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1year |
| Τάση:: | 380v |
200g κανένα προϊόν σιταριού ρύπανσης 1500pcs/h που κατασκευάζει τις μηχανές
| Τάση: | 380V/50HZ ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| χρώμα: | ασήμι |
| Όρος: | Νέος |
Tortilla αλευριού οθόνης αφής εξοπλισμός, 1400pcs/h Flatbread που κατασκευάζει τη μηχανή
| Matieral: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Τάση: | 230v 380v |
| Βάρος μηχανών: | 600KG |
Ψωμί του Full Auto Pita που κατασκευάζει τη μηχανή 1500 - 5000pcs/H
| Τάση: | 220V/ 380V ή προσαρμογή |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρης-αυτόματος |
| Εφαρμογή: | μηχανή pita |
1000pcs/h ηλεκτρικό Tortilla θέρμανσης 300mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τμήματα πυρήνων: | PLC |
|---|---|
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
| Dia. από tortilla: | 100-300 χιλ. |
Tortilla αλευριού 200mm 600pcs/h που κατασκευάζει τη μηχανή με την ψύξη της γραμμής
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 200-1000pcs/h |
| Δύναμη: | 21kw |

