Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic chapati making machine ] αγώνας 92 προϊόντα.
200g 250mm αυτόματο Chapati CE πλήρως που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εφαρμογή: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Υψηλή παραγωγή 6000pcs/h πλήρως αυτόματο Roti που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
10 - Αυτόματο Tortilla 30 εκατ. πλήρως που καθιστά τη μηχανή εμπορική
| Εφαρμόσιμη Βιομηχανία: | Εργοστάσιο τροφίμων & ποτών, εστιατόριο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά: | αραβική μηχανή ψωμιού |
| Τάση: | 380V |
800pcs/h αυτόματη Chapati ανοξείδωτου πλήρως μηχανή
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
100kg/h βιομηχανικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή
| Χρήση:: | tortilla |
|---|---|
| Πρώτη ύλη:: | Αλεύρι |
| Τμήματα πυρήνων:: | PLC, μηχανή |
1200pcs/h βιομηχανικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή, Chapati 150mm που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Εγκατάσταση, ανάθεση και κατάρτιση τομέων |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1300 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
1200pcs/H 20cm μικρό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για τη βιομηχανία τροφίμων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Εγκατάσταση, ανάθεση και κατάρτιση τομέων |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1300 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
8 εμπορική πλήρως αυτόματη μηχανή κατασκευαστών Roti ίντσας
| Εφαρμογή:: | ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ |
|---|---|
| Χρώμα:: | ασήμι |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Υγειονομικό εμπορικό Chapati οθόνης αφής που κατασκευάζει τη μηχανή
| Μάρκα: | SSS |
|---|---|
| Δύναμη: | 21kw |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |

