Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic chapati making machine ] αγώνας 92 προϊόντα.
χαμηλή τιμή μικρής χωρητικότητας 15-45cm 200-600pcs/h μικρός μηχάνημα φλοιού πίτας
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
χαμηλή τιμή καυτή πώληση 15-45cm 200-600pcs/h μικρής χωρητικότητας μηχανή τορτίγιας
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
φθηνή μικρής χωρητικότητας 15-45cm 200-600pcs/h μηχάνημα τορτιλίων
| Υπόθεση: | Νέο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Δύναμη: | 21KW |
Μεγάλη χωρητικότητα 20-45cm Pie Crust Machine Για 600-1000pcs/h Παραγωγή
| Condition: | new |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 600-1000 τεμάχια/ώρα |
| Power: | 21kw |
Πολυδιάστατο μηχάνημα για τορτίλες 15-45cm 200-600pcs/h
| κατάσταση: | Νέο |
|---|---|
| Χωρητικότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Ισχύς: | 21KW |
Hot selling 15-45cm diameter Tortilla Making Machine
| Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Εξουσία: | 21kW |
Tortilla καλαμποκιού 43kw 3800pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Χρήση: | Tortilla κατασκευή |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |
Μηχανή κατασκευαστών ανοξείδωτου 1400pcs/h 100mm Taco
| Δύναμη: | 21kw |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων: | Μηχανή |
| Υλικό: | Βαθμός τροφίμων ανοξείδωτου |
Πλήρως αυτόματη Tortilla γραμμή παραγωγής με τη συσκευασία 800 - 3000pcs/H
| Ταχύτητα: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Διάμετρος: | ίντσα του 8.10.12.14 |
| Τάση: | 380V |
10 - Tortilla διαμέτρων 45cm νέα γραμμή παραγωγής πλήρως αυτόματη
| Πρώτη ύλη: | Ζύμη |
|---|---|
| Χρώμα: | Χάλυβας |
| Προϊόν: | tortilla |

