Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ fully automatic chapati making machine ] αγώνας 92 προϊόντα.
100g υγειονομική Tortilla καλαμποκιού 3600pcs/h μηχανή κατασκευαστών
| Λειτουργία: | Tortilla γραμμή |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Βάρος ζύμης: | 10-100g/pc |
304ss μεξικάνικο Tortilla αυτόματο μικρό μέγεθος γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| δύναμη: | 21 KW |
Tortilla βιομηχανίας τροφίμων 1300pcs/h εξοπλισμός κατασκευής
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία τροφίμων |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Εύκολος να λειτουργήσει |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Υγειονομική Tortilla 700pcs/h 100mm γραμμή παραγωγής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
Tortilla βιομηχανίας τροφίμων αυτόματο 800pcs/H ασήμι γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
| Βάρος ζύμης: | 30-100g/PC |
Αυτόματη Pita γραμμή παραγωγής ψωμιού SS304 1500pcs/h
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1500 PCS/HR |
800pcs/h μικρή παραγωγή 30cm αραβική γραμμή παραγωγής ψωμιού
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Πάχος: | 100300mm |
| Ικανότητα: | 600-1000 PCS/HR |
Tortilla ανοξείδωτου 270mm εξοπλισμός κατασκευής
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 200-600 τεμάχια/ώρα |
| Εξουσία: | 21kW |
Ανοξείδωτο γραμμών παραγωγής ψωμιού Max350mm 2000pcs/H Pita αυτόματο
| Χρήση: | Κατασκευή ψωμιού Pita |
|---|---|
| Δύναμη: | 43 KW |
| Διάσταση: | 26000x2030x1915mm |

