Όλα τα Προϊόντα
-
Tortilla γραμμή παραγωγής
-
Γραμμή επεξεργασίας φρούτων
-
Γραμμή παραγωγής πουρέ φρούτων
-
Ψάρια σάλτσα τσίλι
-
Γραμμή επεξεργασίας σάλτσας κολλών μαρμελάδας
-
Γραμμή παραγωγής χυμού φρούτων
-
Γραμμή επεξεργασίας λαχανικών φρούτων
-
Μηχανή διαλογέων χρώματος
-
Μηχανή αποστειρωτή UHT
-
γραμμή επεξεργασίας τοματοπολτού
-
γραμμή επεξεργασίας μάνγκο
-
Εργοστάσιο επεξεργασίας εσπεριδοειδών
-
Εμπορική Tortilla μηχανή
-
Μηχανή κατασκευαστών ψωμιού Lavash
-
Γραμμή επεξεργασίας της Apple
λέξεις-κλειδιά [ lavash bread making machine ] αγώνας 61 προϊόντα.
Επίπεδο Tortilla Roti ψωμιού που κατασκευάζει τη μηχανή την ηλεκτρική θέρμανση
| όνομα προϊόντων: | Επίπεδο Tortilla Roti ψωμιού που κατασκευάζει τη μηχανή/tortilla καλαμποκιού τη μηχανή ψωμιού Τύπου |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1300 pcs/h |
| Τάση: | 380V/220V |
Αυτόματο μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή την ηλεκτρική θέρμανση 1300pcs/H
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματο μεξικάνικο Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή για την εμπορική μεγάλη μηχανή τηγανιτών Τύπ |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 500-1300 pcs/h |
| Τάση: | 380V/220V |
Εμπορικό αυτόματο μικρό Tortilla που κατασκευάζει τη μηχανή με την αρχή πιστοποίησης
| Ικανότητα: | 800-2000pcs το /hour |
|---|---|
| Εφαρμογή: | tortilla ή lavash |
| Συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
Ηλεκτρικό Tortilla αλευριού που κατασκευάζει τη μηχανή, εξοπλισμός ψησίματος 200mm Lavash
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | ηλεκτρικός/υδραυλικός |
| Τάση: | 380V/220V |
Εμπορικό διευθετήσιμο Tortilla καλαμποκιού 55g που κατασκευάζει τη μηχανή
| Τελικό προϊόν: | tortilla |
|---|---|
| πλεονέκτημα: | ανταγωνιστική τιμή, εύκολη να λειτουργήσει, ενέργεια - αποταμίευση |
| πρώτη ύλη: | αλεύρι, αλεύρι σίτου |
14000pcs/h υψηλή γραμμή ψωμιού Lavash παραγωγής υγειονομική
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 7000-14000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 16KW |
Υψηλή ικανότητα 3600pcs/h Lavash που κατασκευάζει το ανοξείδωτο μηχανών
| Ικανότητα: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Δύναμη: | 23kw |
| Τάση: | 220V / 380V |
6000pcs/h αντιδιαβρωτικό Chapati που κατασκευάζει τη μηχανή για την επιχείρηση
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Υψηλό Tortilla παραγωγής 6000pcs/h 270mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 2000-6000 PCS/HR |
| Δύναμη: | 40 KW |
Διευθετήσιμο βιομηχανικό Tortilla ανοξείδωτου που κατασκευάζει τη μηχανή
| χρώμα: | ασήμι |
|---|---|
| Ικανότητα: | 600-800 PCS/HR |
| Δύναμη: | 21 KW |

